Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Martohet këngëtari i njohur shqiptar, publikohen pamje nga dasma

auto_850x600_lind-735x40016279131921627917109

Këngëtari shqiptar, Rilind Mehmeta, i njohur si Lindi i ka dhënë fund beqarisë.

Krijuesi i hitit ‘Pa facebook’ dhe shumë këngëve të tjera. Ai këto dit i dha fund beqarisë duke e kurorzuar atë me martesë me modelen Argjira Blakaj në një darsëm madheshtore me organizim spektakular pranë qindra të ftuarve..

Takimi i tyre ndodhi rastësisht në një sfilatë mode ku Lindi kishte të përformonte ndërsa Argjira të sfilonte!

Lindi dhe Argjira janë çifti më i ri në showbizin shqiptarë po ashtu ndër çiftet më të bukura shqiptare.

Image

Leave a comment