Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Neymar e ”lëshon fare”, kjo fotografi e tij nga pushimet ka tmerruar tifozët e PSG-së

neymar-1-768x405

Pas humbjes në finalen e Copa America kundër Argjentinës, Neymar po shijon ditët e fundit të pushimeve para se të kthehet në Paris dhe të nisë sezonin e ri me PSG-në.

Brazilina, që ka kaluar disa ditë pushime me mikun dhe shokun e skuadrës Marco Verratti, është fotografuar pa fanellë, duke treguar një formë fizike që lë shumë për të dëshiruar.

Në rrjetet sociale dhe në portale të ndryshme franceze, fiziku i brazilianit është kritikuar ashpër.

Tifozët e PSG e kanë akuzuar brazilianin se është “mbipeshë” dhe se “ka bark”.

Leave a comment