Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

“Nuk ishte gjë në shtrat”, Alex Rodriguez tallet keq me Jennifer Lopez

-800-0-61085791b4311 (1)

Së  fundmi Alex Rodriguez ka zbuluar detaje nga lidhja e tij me këngëtaren Jennifer Lopez. Burime të  afërta me Alex kanë  treguar se ai po u thotë miqve të tij se këngëtarja nuk është gjë në shtrat.

Sipas tyre, Rodriguez ka rrëfyer se ish cifti hiqej si i dashuruar para kamerave,ndërsa në shtëpi flinin në dhoma të ndara.

“Rodriguez thotë se Jenn i dukej si Mbretëresha e Akullit dhe i vjen keq për mashkullin që ajo po del”, u shprehën burimet.

Leave a comment