Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Panik te pushuesit, vatër e madhe zjarri pranë plazhit të Livadhit në Himarë (FOTO)

jkhk

Një vatër e madhe zjarri është raportuar në plazhin e Livadhit në Himarë.

Siç dallohet edhe nga pamjet e dërguara ,  kodra pranë plazhit është përfshirë nga flakët që rrezikojnë të përparojnë në drejt banesave në këtë zonë të pyllëzuar.

Aktualisht forcat e emergjencave dhe ushtrisë janë përqëndruar në shuarjen e flakëve në zonën e Dukatit.

sdgfrhgderh4rhj
  • TAG

Related Posts

Leave a comment