Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Publikohen fotot! Bora Zemani i çmend të gjithë me bikini

-640-0-9bd59a16453bc1ef012fa6b4e582e13b

Moderatorja shqiptare Bora Zemani i ka çmendur të gjithë me setin fotografik të fundit, ku shfaqet me bikini.

Ajo duket sensuale ndërsa pozon para kamerës së aparatit të fotografit Klevin Halili.

Nëna e një djali së fundmi ka mahnitur ndjekësit me pozat me bikini, në të cilat po ashtu ka theksuar format trupore.

“Gjithçka që na nevojitet është dielli, vera dhe miqtë”, kanë qenë fjalët krahas postimit.

Publikohen fotot! Bora Zemani i çmend të gjithë me bikini

Publikohen fotot! Bora Zemani i çmend të gjithë me bikini

Leave a comment