Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Shpërthen një bombul gazi në Durrës, lëndohen burrë e grua në banesë

62F23DC1-328B-424C-9B3F-16C43F708DF7

Një bombul gazi ka shpërthyer në Durrës.

Nga informacionet e policisë bëhet me dije se janë 2 të lënduar. Ngjarja ka ndodhur në orën 20:40 në një banesë në lagjen nr.13.

Si pasojë kanë mbetur të lënduar burrë e grua, 54 dhe 52 vjeçe.

Njoftimi i policisë

Më datë 04.08.2021, në orën 20:40, në një banesë në lagjen nr.13, Durrës, ka shpërthyer një bombël gazi e për pasojë janë lënduar shtetasit I. K., 54 vjeç dhe E. K., 52 vjeçe, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Related Posts

Leave a comment