Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Zjarr në Tiranë, shkrumbohet apartamenti në katin e gjashtë

-800-0-610ab928caea7

Një apartament në katin e gjashtë të një pallati në Astir është përfshirë nga flakët. Mësohet se zjarri është i përmasave të mëdha dhe ka shkaktuar dëme materiale, por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Familjarët që jetonin brenda tij janë evakuuar, ndërsa në vendin e ngjarjes mësohet se kanë arritur edhe dy zjarrfikëse.

Related Posts

Leave a comment