Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

A do të tërhiqet? Berisha në konferencë urgjente për mediat, çfarë pritet të lajmërojë?

Sali Berisha

Ish kryeministri Sali Berisha do të jetë sot në një konferencë për median.

“Te dashur miq, sot ne oren 12:00 do te zhvilloj nje konference per shtyp ne hotel Rogner (salla Antigonea)! Ftoj mediat, sipas deshires, te jene te pranishme! sb” shkruan Berisha ne facebook.

Një ditë më parë ambasadorja e SHBA-së përsëriti thirrjen drejtuar Edi Ramës dhe Lulzim Bashës të rishikojnë listat e deputetëve ndërkohë që pak ditë më parë zonja Yuri Kim ishte vetë në selinë e PD-së për ti kërkuar hapur Bashës distancimin nga Berisha.

Leave a comment