Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Aksident me pasoja të rënda në Vlorë-Levan, dyshohet për të vdekur

1617631789_aksident590x3541

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Vlorë-Levan, një nga akset më problematike për aksidente në vendin tonë.

Aksidenti ka qenë me pasoja të rënda, pasi paraprakisht dyshohet se një grua ka humbur jetën nga përplasja.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të Novoselës dhe si pasojë e këtij aksidenti është bllokuar qarkullimi i mjeteve.

Leave a comment