Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Çfarë u ka ndodhur?/ Dy ish-konkurrentet e “Përputhen” përfundojnë në spital (FOTO)

-640-0-610c2e9481564

Ish-konkurrentet e “Përputhen”, Jasmina dhe Ola kanë shqetësuar ndjekësit me postimet e tyre të fundit. Dy vajzat kanë përfunduar në spital, por nuk kanë zbuluar më shumë detaje.

Si Ola, ashtu dhe Jasmina kanë publikuar në Instastory foto duke bërë serum. “Se di ç’bëhet kështu”, ka shkruar Jasmina krahas fotos, ndërsa Ola ka shkruar “Tallem, tallem por edhe s’tallem”.

Kujtojmë se dy vajzat janë mikesha prej vitesh, ndonëse miqësia e tyre ka pësuar shpesh luhatje. Vetëm para pak kohësh, Ola dhe Jasmina u pajtuan dhe që nga atëherë janë parë pothuajse kudo bashkë. Çfarë u ka ndodhur ? Dy ish-konkurrentet e

 

Related Posts

Leave a comment