Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Richard Grenell ndryshon look-un dhe shijon pushimet me të dashurin në jugun e Shqipërisë

-640-0-610d14fc6c349

Ish i dërguari i SHBA për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell ka zgjedhur Shqipërinë për të pushuar këtë fillimgushti.

Ai po qëndron në jug të vendit, saktësisht në Jalë nga ku tashmë disa herë ka ndarë pamje në llogarinë e tij në Instagram.

Ish-dërguar i Trump po qëndron prej disa ditësh në Shqipëri, ai në Tiranë pati takime edhe me presidentin Ilir Meta, ashtu edhe me kryeministrin Edi Rama.

 

Related Posts

Leave a comment