Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Ndiqni live deklarimet e Messit për largimin nga Barca dhe të ardhmen e tij

auto_E8QkwS9XIAAR_zv1628416526

Leo Messi do të dalë në orën 12:00 përpara mediave në një konferencë për shtyp, ku do t’i japë lamtumirën Barcelonës dhe ndoshta do të thotë më shumë për të ardhmen e tij.

Messi është pjesë e katalunasve që prej vitit 2004, teksa ka arritur të thyej çdo rekord në historinë e skuadrës.

 

Leave a comment