Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Tenton të vetëvritet

ambulanca_naten-696x391

Një person në gjendje të rëndë depresive, i identifikuar me inicialet F.H., ka tentuar të vetëvritet në kryeqytet duke u vetëdëmtuar me një mjet prerës. Personi në fjalë është transportuar me urgjencë drejt spitalit, ku dhe po merr kujdesin e nevojshëm mjekësor jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor dhe policia po vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë i policisë: Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 17:10, në Shkozë, dyshohet se në gjendje depresive ka dëmtuar veten me një mjet prerës shtetasi F. H., i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a comment