Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Këngëtarja e njohur shqiptare shfaqet me maskë oksigjeni dhe bën postimin prekës

-640-0-5389f9fd081a86b823f769f9cf285a26

Ditën e sotme me anë të një postim në Instastory, këngëtarja e njohur shqiptare, Fifi, ka merakosur gjithë fansat. Ajo është shfaqur në rrjetet sociale me një maskë oksigjeni.

Artistja publikoi një video ku shihet shtrirë në shtrat teksa mban maskën në fytyrë. Fifi zbuloi se nuk ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore, teksa la të kuptohet se ka probleme me frymëmarrjen dhe me zërin.

“Kam nevojë të më rikthehet zëri im! Kam nevojë të marrë frymë!”-shkroi ajo krah videos. Fifi nuk ka treguar ende se çfarë i ka ndodhur konkretisht, por shpresojmë të zbulojë së shpejti gjendjen e saj shëndetësore dhe gjithçka të kalojë sa më mirë.

"Kam nevojë të marrë frymë!”/

Leave a comment