Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Leo Messi firmos sot, ja ku do ta shohim “pleshtin”

Messi-Atletico-MAr2018

Leo Messi do të nënshkruajë ditën e sotme me PSG-në. Ky është lajmi që po qarkullon orët e fundit, ndërkohë që bëhet me dije edhe se kur do të bëhet zyrtarizimi.

Gazetarja Veronica Brunati shkruan se sulmuesi do të hedhë të zezën mbi të bardhë dhe PSG në orën 10:00 do të publikojë njoftimin për goditjen e madhe.

Messi u largua nga Barcelona dhe te PSG kalon me parametra zero. Në mediat franceze është bërë me dije se do të firmosë një kontratë 2+1 vjeçare dhe prej saj do të përfitojë 40 milion euro në sezon

Related Posts

Leave a comment