Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

“Pikë plumbi” me makinë, momenti kur i riu përplaset me murin në Vlorë (VIDEO)

-640-0-611220e6ebb33

Publikohet pamjet nga aksidenti i frikshëm në Vlorë, ku një i ri në timon humbi kontrollin e mjetit duke u përplas me një mur.

Ngjarja ndodhi ditën e djeshme rreth orës 19:30, në aksin rrugor Vlorë-Babicë. Siç shihet edhe nga pamjet e siguruara për ‘Faxnews’ mjeti që drejtonte 21-vjeçari me inicialet E. H ka hyrë me shpejtësi në kthesë dhe për pasojë ka humbur kontrollin, duke u përplasur fuqishëm me murin e një ndërtese.

Të shumtë kanë qenë kalimtarët e rastit dhe drejtues mjetesh që i kanë ofruar ndihmën e parë të plagosurit. Ky i fundit fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën, në spital.

Related Posts

Leave a comment