Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

E rëndë/ Shënohet viktima e dytë nga zjarret në vend

zjarret-greqi

Humb jetën pas tetë ditësh në spital Tatiana Haxhiaj, nga fshati Asim Zeneli në Gjirokastër.

60-vjeçarja është viktima e dytë nga zjarret në vendin tonë, pasi në 3 gusht humbi jetën tragjikisht bashkëshorti i saj, Andrea Haxhiaj.

Të dy kishin pësuar djegie të mëdha nga zjarri që rrethoi fshatin në Gjirokastër.

Tatjana Haxhiaj kishte djegie në rreth 70% të trupit dhe për fat të keq, pas rreth një jave në spital, nuk ia doli të fitonte betejën me vdekjen.

Related Posts

Leave a comment