Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Hygerta Sako publikon pamjet: Peshku gjigant dhuron spektakël në Himarë

sako

Moderatorja e njohur Hygerta Sako po kalon disa ditë pushime në bregdetin e Himarës, teksa është rastisur me një ngjarje fantastike dhe të frikshme njëkohësisht .

Ajo ka filmuar momentin ku qartazi duhet një peshk gjigand vetëm 200 metra larg bregdetit.

Ngjarje të tilla janë tepër të rralla në bregdetin shqiptar por, mesa duket ky është një përjashtim.

Edhe më e frikshme është të mendosh që vetëm pak metra afër peshkut me përmasa ekstremisht të mëdha gjenden disa persona, duke vënë në këtë formë në rrezik sigurinë e tyre.

Hygerta Sako shpërndan pamjet: Peshku gjigant dhuron spektakël në

 

Leave a comment