Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

VIDEO/ Lakuriq në dritare, gruaja tenton të marrë vendimin ekstrem në Durrës

-800-0-61139316adc3c

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës ku raportohet se një grua me sëmundje mendore ka tentuar të vetëhidhet nga kati i tretë në Durrës.

Sipas burimeve gruaja e ka tentuar disa herë këtë akt.

Ajo del e zhveshur lakuriq në dritare dhe kërcënon se do të hidhet.

Related Posts

Leave a comment