Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Diell dhe rritje e lehtë temperaturash, ky është parashikimi i motit

Download (2)

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm dhe të nxehtë në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 17°C në 30°C, në zonat e ulëta nga 24°C në 38°C dhe në zonat bregdetare nga 25°C në 39°C.

Era do të fryjë në drejtim Verior – Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 4 ballë.

Diell dhe rritje e lehtë temperaturash, ky është parashikimi i

Related Posts

Leave a comment