Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Feston sot ditëlindjen, Greg Rama publikon foton e rrallë nga fëmijëria e tij dhe bën komentin epik

-800-0-61152391d4e11

Djali i madh i kryeministrit Edi Rama, Greg Rama feston sot ditëlindjen e tij të 31-të.

Ai ka publikuar pak më parë në profilin e tij në Instagram një foto nga fëmijëria të shumë viteve më parë, shoqëruar me një pyetje me plot humor.

“Sot mu kujtua ai pasazhi i cuditshem qe me pat thene dikush per 20 vjetor: Tani ti je 20 dhe jeta te therret…

Po kur mbush 31 mes pandemise globale ca thot jeta…? Apo hajt se folim”, ka shkruar Greg.

View this post on Instagram

A post shared by Greg Rama (@gregrama)

Leave a comment