Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Vetëvritet në banesë 30-vjeçari, detajet e para

ambulanca53

Një 30-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë gjahu në banesë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mërtish, rreth orës 16:30. Sipas policisë, viktima është identifikuar si R. N., 30 vjeç.

“Sot rreth orës 16:30, në fshatin Mërtish, në banesën e tij dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu shtetasi R. N., 30 vjeç.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes,” njoftojnë uniformat blu.

Leave a comment