Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Zjarri nuk kursen asnjë, digjet oborri i konviktit të studentëve

korce

Oborri i konviktit të studentëve në qytetin e Korçës është përfshirë nga flakët ditën e sotme.

Flakët kanë rënë në shkurret afër stadiumit, ndërsa zjarrfikësja ndodhet në vendngjarje dhe po punon për shuarjen e flakëve.

Sipas informacioneve, dyshohet për zjarrvënie, por ende nuk dihet nëse është e qëllimshme apo aksidentale.

Related Posts

Leave a comment