Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

“Open Balkan” / Pas SHBA, reagon ‘flakë për flakë’ edhe BE-ja, zbardhet mesazhi i fuqishëm

ddddd

Bashkimi Evropian i mirëpret angazhimet e liderëve për bashkëpunim rajonal. Kështu është shprehur zëdhënsja e Unionit për Fqinjësi dhe Zgjerim, Ana Pisonero, lidhur me idenë e “Open Balkan”.

Leave a comment