Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Temperatura deri në 40 gradë, parashikimi i motit për sot

ggggg

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm dhe të nxehtë në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 18°C në 32°C, në zonat e ulëta nga 26°C në 38°C dhe në zonat bregdetare nga 27°C në 40°C.

Era do të fryjë në drejtim Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3-4 ballë.

Parashikimi i motit/ Ditë ideale për plazh, diell dhe temperatura deri

Related Posts

Leave a comment