Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Xhaçka jep lajmin: Do të presim qindra afganë

ps-665x405

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka përmes një postimi në Twitter njoftoi se Shqipëria është gati të presë qindra afganë dhe se do tu qëndrojmë në krah aleatëve për t’i strehuar dhe për të garantuar sigurine e tyre.

“Shqipëria është gati të presë qindra afganë. Ne do jemi krahë për krahë me aleatët tanë për t’i strehuar dhe granatuar sigurine e tyre”

Leave a comment