Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi surprizojnë me super lajmin

-640-0-611b66ebe359f

Dyshimet kanë nisur nga fotot e fundit të moderators së njohur Marina Vjollcës, ku ajo shfaqet e veshur me një fustan të gjerë. Pas shumë vitesh së bashku, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi mund të bëhen prindër për herë të parë.

Related Posts

Leave a comment