Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

E FUNDIT/ Një vatër e re zjarri shpërthen në vend(FOTO)

A5EFDEAD-0844-4311-A8A8-70B76690D3B6

Një vatër e re zjarri është evidentuar në Gjirokastër.

Burime bëjnë me dije se zjarri ka rënë në fushat e fshatit Shtepëz, ashtu sikurse dhe shihet në fotot e mëposhtme.

Ekipet zjarfikëse kanë shkuar me urgjencë në vendngjarje dhe kanë vendosur nën kontroll flakët.

Related Posts

Leave a comment