Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Diell dhe temperatura deri në 31 gradë, ky është parashikimi i motit

Download (1)

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm në të gjithë vendin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 12°C në 25°C, në zonat e ulëta nga 19°C në 30°C dhe në zonat bregdetare nga 20°C në 31°C.

Era do të fryjë në drejtim Jugor-Jugperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 4 ballë.

Diell dhe temperatura deri në 31 gradë, ky është parashikimi

Related Posts

Leave a comment