Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Temperatura deri në 31 gradë, parashikimi i motit për sot

Moti-foto-5

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm në të gjithë vendin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 11°C në 25°C, në zonat e ulëta nga 18°C në 30°C dhe në zonat bregdetare nga 20°C në 31°C.

Era do të fryjë në drejtim Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë deri në 4 ballë.

Diell dhe temperatura deri në 31 gradë, ky është parashikimi

Related Posts

Leave a comment