Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Dhunon dhe grabit nënën e tij, në pranga 35-vjeçari

71CBA8E8-E779-496C-BF40-571E0C9BF9CA

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 35-vjeçar i cili ka dhunuar nënën e tij e më pas i ka vjedhur një shumë parash dhe sendet personale.

I riu rezulton i dënuar dhe më parë për dhunë në familje dhe vjedhje.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit D. P., 35 vjeç, i dënuar më parë për veprat penale “Dhuna në familje” dhe “Vjedhja”, sepse në banesë, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike, si dhe i ka vjedhur një shumë parash dhe sendet personale nënës së tij”, thotë policia.

Related Posts

Leave a comment