Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Mot i kthjellët dhe me vranësira kalimtare, parashikimi për sot

BC6DC169-A9EE-4E94-BE2D-B1F0FA692072

Dita do të dominohet nga moti i kthjellët.

Vranësirat do të jenë të pakta kalimtare në orët e mesditës kryesisht përgjatë relieveve malore.

Era do të fryjë nga kuadrati i Verilindjes-Veriperëndimit 1-15 m/s, përgjatë vijës bregdetare dhe zonat pranë tyre era do të fitojë intensitet, hera-herës e vrullshme deri në 25 m/s.

Related Posts

Leave a comment