Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Tjetër ditë e nxehtë, diell dhe temperatura të larta

-640-0-61442d01b9f66

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm në të gjithë vendin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 16°C në 23°C, në zonat e ulëta nga 23°C në 32°C dhe në zonat bregdetare nga 24°C në 33°C.

Era do të fryjë në drejtim Jugtor-Jugperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë mbi 3-4 ballë.

 

Tjetër ditë e nxehtë, diell dhe temperatura të larta

Related Posts

Leave a comment

Tjetër ditë e nxehtë, diell dhe temperatura të larta

-640-0-61442d01b9f66

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm në të gjithë vendin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 16°C në 23°C, në zonat e ulëta nga 23°C në 32°C dhe në zonat bregdetare nga 24°C në 33°C.

Era do të fryjë në drejtim Jugtor-Jugperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë mbi 3-4 ballë.

 

Tjetër ditë e nxehtë, diell dhe temperatura të larta

Related Posts

Leave a comment