Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Foto/ Futbollisti shqiptar bëhet baba për herë të parë, ndan gëzimin me fansat

futb

Futbollisti i njohur shqiptar, Armando Sadiku, është bërë baba.

 

Këtë gëzim, futbollisti e ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetin social “Instagram” përmes një fotografie të publikuar.

 

“Mirë se vjen në këtë botë djali im i vogël. Nëna dhe babai të duan ty. Luis Sadiku”, shkruan Armand Sadiku.

 

Urimet në komentet e këtij postimi kanë qenë të shumta, nga miqtë dhe ndjekësit e yllit futbollistik.

Related Posts

Leave a comment