Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Yuri Kim shëtitje buzë detit, takohet me disa peshkatarë: E lumtur ta nis javën në Vlorë

C25027A8-6CE6-4CE9-B12C-00790B35F28C

Ambasadorja e SHBA në Shqipëri Yuri Kim e ka nisur javën me një shëtitje në bregdetin e Vlorës.

Vetë ajo ka ndarë foto në rrjetet sociale me peshkatarë dhe banorë të zonës.

Kim shprehet se është e lumtur ta nisë të hënën me këtë shëtitje buzë plazhit të Vlorës.

“E lumtur që e nis javën me një shëtitje në plazhin e Vlorës”, shkruan ajo.

Related Posts

Leave a comment