Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Afrimiteti i Semit me Donaldin, reagon për herë të parë Bora Zemani

-800-0-e7d24f0ceae5701782a73db1abb573b9

Afrimiteti i Semit me Donaldin është diskutuar tepër, si mes banorëve të “Big Brother”, ashtu edhe në publik. Kjo pasi Semi është shoqja e ngushtë e Bora Zemanit, ish-e dashura e aktorit të humorit.

Pas gjithë aludimeve që duket se nuk kanë ndërmend të ndalen, ka reaguar më në fund dhe vetë Bora. Përmes një postimi në Instagram, ajo ka treguar se Semi dhe Donaldi kanë një raport shoqëror mes tyre dhe se janë krah e mbështetje për njëri-tjetrin në ‘Big Brother’.

“Më duhet t’i përgjigjem absurditetit që po ndodh. Sado të përpiqem të jem indiferente siç bëj gjithmonë, e kam të pamundur kur shoh që përmendet emri im çdo ditë në lajme, thashetheme e të folura pa takt. Kam punuar me përulësi që 16-vjeç dhe pa dashur të fitoj në publik vëmendje të pamerituar.

Related Posts

Leave a comment