Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

FOTO/ Aksident masiv në Durrës, makina me targa italiane humb kontrollin dhe merr para 4 mjete

Screenshot_10-21-1068x559

Një aksident masiv është shënuar mëngjesin e sotëm në Durrës.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë 5 makina. Mësohet se një makinë me targa italiane, ka përplasur 4 mjete të tjera.

Ngjarja ka ndodhur në në zonën e Currilave, ku fouristrada me targa italiane ka humbur kontrollin dhe është përplasur me 4 mjete të tjera.

Siç shihet edhe në foton e mëposhtme makinat janë bërë “copë”, por fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Foto nga aksidenti

Related Posts

Leave a comment