Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Diell dhe temperatura deri në 25 gradë, ky është parashikimi i motit

auto_auto_auto_08moti_kosove159954571516168298541626069759

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 05°C në 15°C, në zonat e ulëta nga 12°C në 24°C dhe në zonat bregdetare nga 15°C në 25°C.

Era do të fryjë në drejtim Jugor-Jugperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 2 ballë.

Diell dhe temperatura deri në 25 gradë, ky është parashikimi

Related Posts

Leave a comment