Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Diell dhe temperatura deri në 25 gradë, ky është parashikimi i motit

auto_18moti_shqiperi1597734172

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rwnie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 04°C në 16°C, në zonat e ulëta nga 11°C në 24°C dhe në zonat bregdetare nga 14°C në 25°C.

Diell dhe temperatura deri në 25 gradë, ky është parashikimi

Related Posts

Leave a comment