Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Video/ Tentoi ta ngacmonte seksualisht në autobus, gruaja e bën të pendohet

1-246-780x439-1-752x439

Një burrë në Brazil tentoi që të ngacmonte seksualisht një grua në autobus, por e pëson keq.

Gruaja, e cila merret me arte maciale, shihet teksa e godet në hundë dhe më pas e kap nga qafa. Nga presioni i madh i shtrëngimit, ai filloi të humbë forcën dhe të rrëzohet.

E gjithë skena është filmuar nga pasagjerët, të cilët nxorën menjëherë telefonat për të fiksuar momentin, duke e shpërndarë më pas në rrjetet sociale.

Related Posts

Leave a comment