Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Çmendet i riu, vret dy motrat për të fituar lotarinë amerikane

-640-0-b9b3a8e4719c14476c37df35ffa6f5cf

Çmenduria nuk ka kufij dhe këtë e ka treguar një adoleshent britanik. Ky i fundit vrau dy motrat si sakrificë për të fituar lotarinë amerikane.

19-vjeçari Danyal Hussein, vrau Bibaa Henry-n dhe Nicole Smallman-in në një sulm që besoi se do t’i shërbente si sakrificë për një djall të emëruar “mbreti madhështor Lucifuge Rofocale” për t’ia mundësuar fitimin e lotarisë.

I riu i cili akuzohet për vrasje është dënuar me 35 vite burg, pasi nuk mund të dënohej me burgim të përjetshëm duke qenë se ai është nën moshën 21-vjeçare.

Por ai ka refuzuar që të ofrojë dëshmi në gjykimin e vet, duke pretenduar se nuk është përgjegjës për vrasjet.

Related Posts

Leave a comment