Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

FOTOT/ Madonna shokon fansat, zhvishet komplet dhe rikrijon skenën e vdekjes së Marilyn Monroe

-640-0-617f9fba360f3

SHBA – Mbretëresha e Popit, MADONNA u kritikua ashpër nga fansat, ndërsa u akuzua për rikrijimin e skenës së vdekjes së Marilyn Monroe.

63-vjeçarja po përballet me reagime të forta për fotot e saj të reja nudo.

Në intervistën e fundit në kopertinën e revistës V, Madonna shihet e shtrirë me fytyrën poshtë në një dyshek, ndërsa tregon gjithçka.

Në fotot e saj shihen edhe shishet e pilulave në një komodinë aty pranë.

Fansat besojnë se fotografia është një “riinskenim” i vdekjes tragjike të Marilyn Monroe.

Aktorja ikonike u gjet e vdekur në shtëpinë e saj në Brentwood, Kaliforni në vitin 1962 dhe besohet se kishte tepruar me ilaçe qetësuese.

FOTOT/ Madonna shokon fansat, zhvishet komplet dhe rikrijon skenën e

FOTOT/ Madonna shokon fansat, zhvishet komplet dhe rikrijon skenën e

FOTOT/ Madonna shokon fansat, zhvishet komplet dhe rikrijon skenën e

FOTOT/ Madonna shokon fansat, zhvishet komplet dhe rikrijon skenën e

FOTOT/ Madonna shokon fansat, zhvishet komplet dhe rikrijon skenën e

FOTOT/ Madonna shokon fansat, zhvishet komplet dhe rikrijon skenën e

Related Posts

Leave a comment