Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Hyn sot në Big Brother/ Zbardhet kush është konkurrenti që do nisë aventurën e re

Screenshot-2021-10-27-115348

Ditën e djeshme në një video në Instagram Arbana Osmani dhe Sara Hoxha zbuluan se ditën e sotme në shtëpinë e Big Brother do të futet një konkurrent i ri dhe bëhet fjalë pikërisht për një djalë.

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se bëhet fjalë për Olsin e Big Brother 1.

Ai ka bërë mjaft bujë me lidhjen me Noçen si dhe braktisjen live nga e dashura e tij Lusi atëherë. Pas së cilës Olsi vazhdoi lidhjen me Noçen qetësisht edhe disa kohë pas përfundimit të spektaklit.

E tashmë pas shumë vitesh ai ka vendosur ti rikthehet të njëjtës eksperiencë.

Zhduket Olsi i Big Brother 1, mashkulli i parë që u braktis live!

Leave a comment