Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Diell dhe rritje e lehtë temperaturash, ky është parashikimi i motit

auto_30moti_shqip1604043189

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga -4°C në 05°C, në zonat e ulëta nga 03°C në 11°C dhe në zonat bregdetare nga 05°C në 14°C.

Diell dhe rritje e lehtë temperaturash, ky është parashikimi i

Related Posts

Leave a comment