Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Temperaturat ulen në mëngjes dhe rriten në mesditë, mësoni si do të jetë moti sot

DEF9644C-D14F-4B99-B62D-8A1B719D4D91

Vranësirat e dendura gjatë paradites do të sjellin reshje në zonat Veriore dhe Qendrore. Por në Jug reshjet do të jenë më të pakta.

Parashikohet që në orët e pasdites dhe mbrëmjes të kemi pakësim të reshjeve në të gjithë vendin duke bërë, që në orët e vona të natës të ketë ndërprerje të tyrē.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes, por do të rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 3°C deri nē 19°C.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim 3 ballë.

Related Posts

Leave a comment