Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Diell dhe temperatura deri në 19 gradë, ja parashikimi i motit për ditën e fundit të vitit

-640-0-61cea5d6cfe9e

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm dhe me diell.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku variojnë: në zonat malore, nga 01°C në 10°C, në zonat e ulëta nga 07°C në 16°C dhe në zonat bregdetare nga 09°C në 19°C.

Era do të fryjë në drejtim Verior-Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3 ballë.

Diell dhe temperatura deri në 19 gradë, ja parashikimi i motit

Related Posts

Leave a comment