Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

PD: Rama, Meta e Berisha kanë dalë hapur kundër Bashës, duan ta mbajnë peng Shqipërinë.

meta-rama-basha-berisha-752x429

Partia Demokratike akuzon tre lideret politik Edi Rama, Ilir Meta dhe Sali Berisha se kanë dalë hapur tashmë kundër PD dhe Lulzim Bashës.

Nepermjet nje komunikate per media, selia blu shton se Rama-Meta-Berisha e dinë që janë e shkuara dhe mundohen të mbajnë njëri-tjetrin.

Trekëndëshi i Bermudës dhe oligarkët që i mbështesin hapur me aktet dhe retorikën e tyre përçarëse të demokratëve

“Atyre ju intereson qëndrimi në vendnumëro, ju intereson Shqipëria e së shkuarës, jo e së ardhmes.Demokratët dhe Shqiptarët janë bashkë  në këtë betejë kundër pakicës 30-vjeçare të tranzicionit që po e mban Shqipërinë peng.”

Ne kemi zgjedhur të ndërtojmë një të ardhme mē tē mirë, shkruan mes te tjerash PD ne deklaraten e shperndare per media.

Leave a comment