Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Arratisje spektakolare e të riut shqiptar nga burgu grek

Grek nurgu

Një i ri shqiptar, emrii të cilit ende nuk është bërë i ditur, është arratisur nga qelia e tij e burgut që ndodhet në lagjen Akropoli të kryeqytetit grek Athinë.

Lajmi është bërë i ditur nga mediat vendase, të cilat publikojnë se nuk dihen ende rrethanat në të cilat i riu i arrestuar ka mundur të arratisetn, ndërsa autoritetet e Policisë kanë publikuar foton e mëposhtme të të riut shqiptar.

Po ashtu Policia deklaron se është vënë në ndjekje të tij dhe ndalimi është çështje ore.

Related Posts

Leave a comment