Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Durrës/ Makina me shpejtësi ‘skëterrë’ përplaset me trafikndarësen dhe përmbyset, ja si paraqitet gjendja e shoferit (Foto)

aksident-2

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 11:15, në lagjen nr. 13 Durrës, sipër urës së Dajlanit, automjeti me drejtues shtetasin A. Ll. ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafikndarësen.

Për pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Related Posts

Leave a comment