Uzina Dinamo, Rruga Memo Meto, Tiranë

Merr flakë shtëpia në Korçë, vajza dërgohet me urgjencë në spital

merr-780x405

Një shtëpi ka marrë flakë mëngjesin e sotëm në fshatin Dishnicë në Korçë ku si pasojë ka marrë djegie trupore shtetasja me inicialet K.B.

Sipas njoftimit të policisë ajo është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

“Më datë 17.01.2022, rreth orës 06:15, jemi njoftuar se në fshatin Dishnicë, Korçë, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit I. B., ku për pasojë ka marrë djegie trupore vajza e tij, shtetasja K. B., (që dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor), e cila ndodhet jashtë rrezikut për jetën”

Related Posts

Leave a comment